LOGI

Pēc individuāla pasūtījuma izgatavojam logus un palodzes, precīzi pēc izmēriem, formas un citām īpašībām. Koka logiem ir ļoti plašas faktūras un dizaina iespējas, kuras var pieskaņot jebkuram interjeram. Iespējams izgatavot dažādu formu logus. Tie var būt taisnstūra, apaļi, arkveida vai jebkurā citā formā.


DURVIS

Izgatavojam dažāda veida durvis mājoklim, komerctelpām - ārdurvis, iekšdurvis, u.c. Pasūtījumus iespējams pielāgot klienta individuālajām vajadzībām. Durvju apdari iespējams lakot, beicēt vai krāsot pēc krāsu kataloga. Durvis iespējams kombinēt ar dažādiem stikla elementiem.KĀPNES

Izgatavojam kāpnes pēc individuāla pasūtījuma, mājām, komerctelpām. Katras koka kāpnes tiek rūpīgi nomērītas pēc individuāla pasūtījuma, to konfigurāciju un dizainu izstrādājam, pamatojoties uz klienta vēlmēm. Koka kāpņu cena atkarīga no konstrukcijas sarežģītības un izmantojamā kokmateriāla.

MĒBELES

Izgatavojam no koka un dažādu plātņu materiāla mēbeles pēc individuāla pasūtījuma. Neierobežojiet savu iztēli, mūsu talantīgie galdnieki izveido individuālas koka mēbeles, kas atbilst visām vajadzībām. Mums patīk arī strādāt pie komerciāliem projektiem. Ienāc un apskati mūsu paveikto!

RESTAURĒŠANA UN KRĀSOŠANA

Restaurējam un atjaunojam koka mēbeles, maksimāli izmantojot un atstājot visu nesabojāto, un labojot bojātās vai atjaunojot, izgatavojot jaunas trūkstošās detaļas. Mūsu meistaru zināšanas, pacietība un rūpīgums atgriezīs Jūsu mēbeli lieliskā skatā.DĀRZA MĒBELES

Izgatavojam dārza mēbeles pēc individuāla pasūtījuma dārzam, vasarnīcai - dārza krēsli, ķeblīši, galdi un puķu kastes. Mēbeles vari novietot pagalmā vai uz terases. Tās ir mitrumizturīgas, kā arī vizuāli papildinās un uzlabos vidi.